קטגוריה: בניה ונדלן

חשוב לדעת לפני שנכנסים לבית חדש (או יד שניה)

אם אתם קונים בית חדש או יד שנייה אתם חייבים להכיר את המושג בדק בית ואם לא הכרתם עד עכשיו ננסה להאיר את עיניכם. ההקבלה לביצוע בדק בית לנכס היא בדיקת רכב לפני קניה. כאשר אתם עומדים לפני רכישת רכב אתם לרוב מבצעים בדיקה לפני רכישה, הבדיקה כוללת סדרת מבחנים שבסופה מקבלים דו"ח מקיף המתאר את הרכב מכל כיוון אפשרי וחושף את כל הליקויים והבעיות שלו. עם הדוח הזה אנחנו יכולים להחל
...

כיצד בוחרים מעמד חדש למסך

מעמדים לטלוויזיה

בא לכם לחדש ולרענן קצת את הבית? תליית מסך הטלוויזיה באופן שונה מבעבר, בהחלט יכולה להשפיע על החלל עצמו ולייצר תחושה חדשה ומרעננת בחלל הסלון, חדר השינה או בכל חלל אחר ברחבי הבית. אם מסך הטלוויזיה שלכם עד היום היה מוצב על שידת טלוויזיה מיוחדת ומסיבית שתפסה כמחצית מחלל החדר, דעו לכם שהעידן הזה שייך להיסטוריה.

נכון שישנם כל מיני מעמדים מעוצבים ויפים למסך, אך אם אתם בעניין של רענון מיוחד וחיסכון במקום, ישנן כיום אופציות נפלאות לתלייה והעמדה של מסכי טלוויזיה שונים. ישנן לא מעט חברות המתמחות בענף האודיו-ווידאו והן מציעות לא מעט מוצרים שונים לתליית המסך. על מנת לבחור את המתקן או המעמד המתאים, ראשית צריך להבין אילו סוגים יש מפני שישנם לא מעט. כל מתקן כזה יכול להעניק תחושה שונה ומראה עיצובי אחר. בשורות הבאות אתן מספר דוגמאות של מעמדים ומתקני תלייה שונים למסכי הטלוויזיה, כך תוכלו להתחיל לקבל כיוון לגבי רכישת המתקן עבור הבית הפרטי שלכם.

אילו סוגים קיימים

מעמדים לטלוויזיה מיוצרים כבר לא מעט שנים אך כל הזמן הטכנולוגיה מתפתחת ומתקדמת ובעקבותיה גם אביזרי התמיכה השונים למסכי הטלוויזיה שלנו. הנה כמה דוגמאות לאופן בו תוכלו לתלות את המסך שלכם:

  1. עמוד נירוסטה: עמודי נירוסטה נחשבים למתקן הפופולרי ביותר בקרב מעצבי הפנים. עמוד נירוסטה יודע להשתלב בכל סוגי החדרים בבתים השונים ומיד מעניק מראה מודרני ועדכני לחלל. בנוסף, המסך יכול להסתובב בזווית של 360 מעלות כך שניתן לצפות בו מכל נקודה שונה בחדר.
  2. זרוע חשמלית:  הזרוע החשמלית למסך הטלוויזיה באמת שינתה את חוויית הנוחות שבצפייה. בעזרת שלט רחוק ניתן לכוון את הזרוע החשמלית אל הזווית המדויקת והמתאימה לנו ביותר לצפייה. קיימים סוגים שונים של זרועות ואף כאלה שניתן לשלוט גם במרחק ובגובה הצפייה שלהן.
  3. מעלית תקרה: מעלית התקרה או בשמה הנוסף, מעלית ספר היא שיא הטכנולוגיה. המעלית בעצם מותקנת בתקרה לאחר שתכננו עבורה הנמכה או נישה מיוחדת מגבס. מעלית התקרה בעצם נושאת את מסך הטלוויזיה ושני המכשירים מוסתרים בתקרה כאשר לא צופים בטלוויזיה. כאשר כן תרצו לצפות בטלוויזיה, בלחיצה על השלט רחוק, התקרה תיפתח(כפי שספר נפתח) והמעלית תתחיל לחשוף את המסך בפנינו ואנחנו נקבע את הזווית המתאימה.

היכן קונים

כמו שכבר ציינתי, מעמד איכותי או מתקן תלייה למסך מומלץ לרכוש רק אצל חברה המתמחה במוצרי אודיו-ווידאו. רכישת מוצר כזה והניסיון להתקינו בעצמכם ללא הידע המתאים, עלול להסתיים בתאונה ואף חמור יותר. אנשי מקצוע בענף יודעים בדיוק כיצד מתקינים כל מכשיר אותו הם מציעים למכירה וכמובן שהם יכוונו אתכם לבחירת המתקן המתאים ביותר לבית שלכם. רק עם התקנה על ידי אנשי מקצוע תוכלו להיות בטוחים שהמתקן יחד עם המסך, יציבים ובטוחים. אל תתפשרו על איכות המוצר והוא ישרת אתכם שנים.