מעלית שעולה או מעלית שיורדת? ככה בוחרים מעלית למסכים
קטגוריה: עיצוב פנים

מעלית שעולה או מעלית שיורדת? ככה בוחרים מעלית למסכים

אחד הטרנדים החוויתיים שתמיד צועד קדימה מבחינת הטכנולוגיה יהיו מסכי הטלוויזיה. הם הופכים להיות דקים יותר, קלים יותר, חדים יותר ומשוכללים יותר. אם בעבר היחסית לא רחוק המסכים היו שוקלים 50 קילוגרם וצפונה הרי שהיום המשקל המרבי לא יעלה על 5 - 10 קילוגרמים. במקביל לשינויים שעוברים מסכי הטלויזיה גם המתקנים למסכים לא מפסיקים לעבור התפתחויות ושינויים וכיום נוכל למצא מתקנים צ
...

ההסבר המלא על בניית מרפסות

לא משנה מה גודל הדירה בה הנכם גרים, אין ספק שכל אחד מאיתנו היה רוצה להרחיב את שטח הדירה במידה והייתה לו אפשרות כזו. יש לי חדשה משמחת עבורכם - יש אופציה כזו! ניתן להרחיב את שטח הדירה הכולל על ידי בניית מרפסות. במאמר זה נסביר לכם צעד אחר צעד כיצד מבצעים זאת ומה צריך בשביל זה.

בניית מרפסות - כיצד מתחילים?

קודם כל חשוב להבין כי ניתן לחלק את המרפסות לשתי קטגוריות עיקריות והן: מרפסות תלויות ומרפסות מלאות עם בסיס. במקרה הראשון הבניה תחשב כשיפוץ ובמקרה השני הרחבת השטח של הדירה. כמובן שאם הבניה נחשבת להרחבת שטח, קבלת האישורים לכך תהיה קצת יותר קשה מאשר באופציה הראשונה.

לאחר שאספתם את כל המסמכים וקיבלתם אישור בניה, עליכם להתחיל בתהליך הבניה עצמה - גם פה, קיימות מספר אפשרויות כגון, לבצע את הבנייה באופן עצמאי, לשלם לעובד פרטי או להשכיר חברה. כמובן שהבחירה היא בידכם, אך לא היינו ממליצים לבצע את הבניה באופן עצמאי במידה ולא עברתם הכשרה לכך, כולל הכשרת בטיחות. 

בניית מרפסות היא דבר מורכב ודורש הכשרות רבות וביצוע על ידי איש מקצוע בתחום, לכן אנו ממליצים לפנות לחברה או לבעל מקצוע, להתנהל מולם ולא לסכן את עצמכם ואת השכנים בניסיון בניית מרפסות באופן עצמאי.

לעתים קרובות, מי שמנסה לבצע את הבנייה לבד, נתקל בהמון קשיים והניסיון לחסוך כסף, הופך בסוף לבזבוזים רבים עד שהאדם נשבר ופונה לאנשי מקצוע. לכן, כמו שציינו מקודם, על מנת למנוע זאת מראש, פנו לחברה מקצועית שתבצע עבורכם את העבודה תמורת תשלום הוגן.

אנו מקווים כי מאמר זה עזר לכם להבין את ההבדלים בין בניית מרפסות שונה וכיצד עדיף לבצע אותה. בהצלחה!