קטגוריה: בניה ונדלן

חשוב לדעת לפני שנכנסים לבית חדש (או יד שניה)

אם אתם קונים בית חדש או יד שנייה אתם חייבים להכיר את המושג בדק בית ואם לא הכרתם עד עכשיו ננסה להאיר את עיניכם. ההקבלה לביצוע בדק בית לנכס היא בדיקת רכב לפני קניה. כאשר אתם עומדים לפני רכישת רכב אתם לרוב מבצעים בדיקה לפני רכישה, הבדיקה כוללת סדרת מבחנים שבסופה מקבלים דו"ח מקיף המתאר את הרכב מכל כיוון אפשרי וחושף את כל הליקויים והבעיות שלו. עם הדוח הזה אנחנו יכולים להחל
...

הסבר על תמא 38 פינוי בינוי

הרבה אנשים שחיים בארץ שמעו בשלב כזה או אחר על פרויקט תמא 38 פינוי בינוי. חלקכם שמעתם על כך בחדשות, כאשר חלק אחר אולי ראה פרסומים או דיונים שרשתות חברתיות. אם לאחר כל הפרסומים, עדיין לא הצלחתם להבין על מה בדיוק מדובר, מאמר זה הנו בשבילכם. 

מה זה פרויקט תמא 38 פינוי בינוי?

מי שעדיין לא הצליח להבין בדיוק על מה מדובר מהמדיה ורשתות חברתיות שונות - מדובר על פרויקט שנועד על מנת לשפר את רמת המחיה בארץ. כל מי שהיה איי פעם באזור המרכז (בניינים שאנו הולכים לדבר עליהם לא נמצאים רק באזור המרכז, אך הרוב הגדול בהחלט בנוי שם) בטח שמתם לב לבניינים ישנים שנמצאים במיקום טוב מבחינה גאוגרפית, אך הנם ישנים מאוד ואף מסכנים חיי אדם. למרבה הצער, נושא זה היה זמן רק ללא פתרון - מצד אחד מדובר על שטח יקר מאוד, אך הבניינים הנם ישנים וכמו שציינו מקודם, רובם אף מסכנים חיי אדם, לכן הפתרון הוא להרוס בניינים אלא ולבנות במקומם חדשים. הפתרון נשמע פשוט מאוד, אך הבעיה היא שאין לאף אחד את האמצעים הכלכליים לרכוש את הקרקע/דירות, להרוס את הבניינים ולבנות במקומם חדשים, לכן, בתי מגורים אלה נשארו ללא פתרון כבר המון שנים. כאן נכנס כל הנושא של פרויקט תמא 38 פינוי בינוי. במסגרת פרויקט זה, יזמים הציעו את עזרתם ומשפצים את הבניינים הישנים על חשבונם. מה זה נותן להם? אתם שואלים. וזו שאלה לגיטימית לגמרי. היופי שפרויקט זה, כי יזמים צעירים הנם משקיעים מכספם האישי ומספקים לכל הדיירים בבניין מגורים זמניים בזמן שהנם הורסים את הבניין הישן ובונים אחד חדש. על מנת שהפרויקט יהיה משתלם לכל הצדדים, המדינה אפשרה ליזמים אלה לבנות קומות נוספות בבניין והדירות שיהיו שם, יהפכו לרכוש הפרטי שלהם. זאת אומרת, לאחר סיום פרויקט תמא 38 פינוי בינוי, היזמים יוכלו למכור את הדירות החדשות וכך להחזיר את ההשקעה ולצאת ברווח או להשכיר את הדירות - זה כבר לשיקולם.

לכן, היתרונות בפרויקט זה הנם ברורים ובזמן האחרון פרויקט תמא 38 פינוי בינוי טופס תאוצה רבה ומתרחב גם לערים אחרות ולא רק באזור המרכז. 

אנו מקווים כי מאמר זה תרם לכם וכעת הנכם מבינים יותר בבירור מהו פרויקט תמא 38 פינוי בינוי.