קטגוריה: בניה ונדלן

חשוב לדעת לפני שנכנסים לבית חדש (או יד שניה)

אם אתם קונים בית חדש או יד שנייה אתם חייבים להכיר את המושג בדק בית ואם לא הכרתם עד עכשיו ננסה להאיר את עיניכם. ההקבלה לביצוע בדק בית לנכס היא בדיקת רכב לפני קניה. כאשר אתם עומדים לפני רכישת רכב אתם לרוב מבצעים בדיקה לפני רכישה, הבדיקה כוללת סדרת מבחנים שבסופה מקבלים דו"ח מקיף המתאר את הרכב מכל כיוון אפשרי וחושף את כל הליקויים והבעיות שלו. עם הדוח הזה אנחנו יכולים להחל
...

איך תבחרו אקדח סיכות?

כל אחד העוסק תחום הנגרות מכיר או משתמש באקדח סיכות. בשנים האחרונות אקדח סיכות נהפך לאחד מכלי העבודה המשומשים ביותר. אקדח סיכות הוא כלי שיכול לבוא בכמה סוגים, והבולטים ביותר מבניהם הם מכניים, חשמליים ופנאומטיים. מאז שכלי זה נכנס לשימוש היום יומי ניתן לראות הבדלים משמעותיים בתחום הנגרות והריפוד. בעבר, ריפוד ספה בודדה היה לוקח ימים שלמים וזה בגלל שלפני שהיה שימוש באקדח סיכות הרפד היה מכניס את הסיכות ידנית והיה צריך לשמור עליהם סימטריים. כיום עם השימוש באקדח סיכות מחיר הספות והרהיטים בכלל ירד בגלל שייצור הרהיטים נהפך לפשוט יותר וזמן הייצור שלהם ירד. בתחום הנגרות זה גם בא לידי ביטוי אך בצורה פחות משמעותית למרות שעדיין כניסתם של אקדחי הסיכות למשק רק עזרו והוזילו את מחיריהם של מוצרים רבים.

כמה סוגים של אקדח סיכות ניתן להשיג?

אקדחי סיכות הם מוצר נפוץ מאוד. ולכן ניתן למצוא גרסאות שונות שלהם. כל סוג משמש למטרה אחרת ושיטת העבודה איתו שונה. חלק מאקדחי הסיכות מונעים על ידי חשמל בזמן שחלק בצורה מכנית, חלקם מיועדים להידוק מסמרים וחלק להצמדת סיכות. עכשיו נסביר לכם על שלושת הסוגים המרכזיים של אקדחי סיכות.

  • אקדח סיכות פנאומטי – אקדח סיכות פנאומטי הוא אקדח גדול יותר וכבד יותר פיזית ומשומש בעיקר בעבודה מקומית. בגלל גודלו הגדות הוא אינו ניתן לנשיאה בקללות אז מתי שהנגר הול לתת שירות בבית הלקוח אפשרות זו אינה תהיה האפשרות הטובה ביותר אף על פי שהוא נותן את התוצאה הטובה ביותר.

 

  • אקדח סיכות חשמלי – בניגוד אקדח הסיכות הפנאומטי אקדח הסיכות החשמלי קטן יותר, קל יותר וכתוצאה מזה נגיש יותר. במידה ועליכם ללכת לבית הלקוח בעצמכם ולבצע עבודות, אקדח הסיכות הזה יהיה הבחירה הטובה ביותר. אף על פי שהוא מונע על ידי חשמל, היום חשמל נמצא בכל מקום וגם אם לא ניתן לייצר אותו בקלות.

 

  • אקדח סיכות משולב מסמרים - אקדח סיכות זה משומש בכדי ליצור נוחות בשילוב של סיכות ומסמרים והגדלת טווח העבודה.

 

איזה אקדח סיכות הכי מומלץ?

כפי שצוין קודם לכן ישנם סוגים שונים של אקדחי סיכות, וכל אחד מהם מתאים לצורך אחר ולכן לא ניתן להשוות בניהם כך. רוב האנשים יעדיפו אצלם בארגז הכלים שני סוגים שונים של אקדחי סיכות בכדי להינות מאקדחי הסיכות הצורה הטובה ביותר. אקדח הסיכות הפנאומטי יהיה עדיף במקרים של חפצים גדולים ונגרות או בכל מקום בו תצטרכו עבודה אינטנסיבית ומרובה. מהצד השני יש לנו את אקדח הסיכות החשמלי שמתאים יותר לעבודות קטנות יותר ולא מצריך שימוש במדחס אוויר או סרבול יתר והוא יהיה יותר נוח לנשיאה ועבודה במקומות שונים ורחוקים בגלל גודלו הקטן. כאשר אתם עומדים לקנות אקדח סיכות עליכם לחשוב על איזה שימוש אתם הולכים לעשות בו ומה התקציב שלכם. ככל שתדייקו יותר כך הבחירה שלכם תהיה יותר נכונה ומועילה לכם.