קטגוריה: בניה ונדלן

חשוב לדעת לפני שנכנסים לבית חדש (או יד שניה)

אם אתם קונים בית חדש או יד שנייה אתם חייבים להכיר את המושג בדק בית ואם לא הכרתם עד עכשיו ננסה להאיר את עיניכם. ההקבלה לביצוע בדק בית לנכס היא בדיקת רכב לפני קניה. כאשר אתם עומדים לפני רכישת רכב אתם לרוב מבצעים בדיקה לפני רכישה, הבדיקה כוללת סדרת מבחנים שבסופה מקבלים דו"ח מקיף המתאר את הרכב מכל כיוון אפשרי וחושף את כל הליקויים והבעיות שלו. עם הדוח הזה אנחנו יכולים להחל
...

כל מה שרציתם לדעת על משרדים למכירה וקצת יותר

בשנה האחרונה רבים מבעלי העסקים כבר הבינו כי יש יתרונות רבים ברכישת משרד. להיות הבעלים של משרדים בו אתם עובדים ללא ספק נותן לבעל העסק גם שקט נפשי לניהול העסק וגם בטחון כלכלי לעתיד כי יש לו נכס. משרדים למכירה נכונים בהיבט ניהול ותפעול של משרדים וכמובן בהיבט הנדלני, הכוונה היא אל משרדים למכירה שמייצרים תשואה והשבחה, במילים אחרות - "נדלן מניב". ללא ספק יש פערי תשואה בין סוגי הנדל"ן השונים ונדל"ן מסחרי הוא נחשב למניב ביותר לעומת נדלן למגורים. ואכן גם אלו שרק בתחילת דרכם ומחפשים משרדים למכירה בתור נדלן מניב להשקעה, יעדיפו את אותם משרדים מסחריים בעלי התשואה הגבוהה והמניבה.

 

רגע לפני שאתם בוחרים משרדים למכירה, עושים חושבים!

ללא ספק כבר הבנתם מזמן כי משרדים למכירה הינו נדלן איכותי ונכון למשקיעים אשר נדרשים להיות בעלי הון עצמי לא קטן או לחילופין להתחייב על הלוואות וסכומים מכובדים מול הבנק. יש חשיבות רבה לבדיקה מקדמית של אותם נכסים נדל"ניים על מנת לוודא שאכן הם יניבו את התשואה המובטחת או המוערכת וכמובן שיהיו בעלי פוטנציאל השבחה. מבין הבדיקות השונות תמיד תוכלו להתייעץ עם בעלי משרדים למכירה אחרים שביצעו עסקאות דומות לשלכם ובנוסף ההמלצה הגורפת היא לפנות אל גורם מקצועי שיש לו ניסיון, ותק, קשרים והבנה מעמיקה בתחום משרדים למכירה ונדלן מניב בפרט. היתרון הבולט בהתייעצות עם סוכן נדל"ן מקצועי היא ללא ספק החיסכון בזמן, ההבנה המעמיקה שלו לאור שנות ניסיון, הידע שלו בניהול משא ומתן מקצועי  וההכוונה אל משרדים למכירה שאכם תואמים את הדרישות והצרכים שלכם.

 

ככה תאתרו משרדים למכירה מתאימים

אמנם אין שום נוסחת קסם שאיתה תוכלו לאתר בדיוק את המשרד לכם, אך יש כאן כמה אלמנטים שחוברים להם יחדיו על מנת שבסופו של עניין לכם יהיו משרדים למכירה שיניבו את התשואה שלה אתם מצפים ובכך להיות נכס מניב עם ביטחון כלכלי והכנסה פסיבית. משרדים למכירה אינם דבר שיש להקל בו ראש ועל כן אתם חייבים להכין לעצמכם מעין "צ'קליסט" שיעזור לכם להיות ממוקדים חדורי מטרה מצד אחד ומצד שני שלא תבזבזו זמן ומשאבים בניסיון לרכוש משרד שאינו מתאים לכם וכדלקמן:

תקציב - דבר ראשון אתם צריכים להגדיר את התקציב שעומד לרשותכם מה ההון העצמי שלכם וכמה משכנתא והלוואה תוכלו לגייס לטובת העיסקה?

ייעוד - מה המטרה הסופית שלכם? האם אתם מחפשים משרדים למכירה לשימוש עצמי? או אולי נכס מניב? או אולי גם

         וגם  – נכס מניב שעכשיו ישמש משרדים ושאתם תשכירו אותם הלאה?

ייעוץ – להבדיל מתחום המגורים שהינו תחום סולידי ובעלי אחוזי תשואה נמוכים של 2.5 % בממוצע, הרי תחום הנדל"ן המסחרי המניב יודע לייצר תשואות של פי 2 וגם פי 3 מכך. תחום הנדל"ן המסחרי ומשרדים למכירה תחום מאוד מורכב,ואיתור משרדים למכירה זה לא דבר של מה בכך. לכן, פנו ליועץ נדל"ן שמתמחה בנדל"ן מסחרי, לאותם יועצי נדלן שיש להם קשרים עסקיים, ידע, ניסיון וללא ספק מאגר נכסים שבו ללא ספק נמצא גם המשרד שמתאים לכם ביותר.