קטגוריה: בניה ונדלן

חשוב לדעת לפני שנכנסים לבית חדש (או יד שניה)

אם אתם קונים בית חדש או יד שנייה אתם חייבים להכיר את המושג בדק בית ואם לא הכרתם עד עכשיו ננסה להאיר את עיניכם. ההקבלה לביצוע בדק בית לנכס היא בדיקת רכב לפני קניה. כאשר אתם עומדים לפני רכישת רכב אתם לרוב מבצעים בדיקה לפני רכישה, הבדיקה כוללת סדרת מבחנים שבסופה מקבלים דו"ח מקיף המתאר את הרכב מכל כיוון אפשרי וחושף את כל הליקויים והבעיות שלו. עם הדוח הזה אנחנו יכולים להחל
...

פתרונות תלייה, עיצוב הבית וכל מה שביניהם

כבר מזמן אנחנו מבינים שעיצוב הבית אינו רק תמונה יפה או אגרטל צבעוני, עיצוב הבית הפך להיות יסוד בסיסי באורח חיינו ועל מנת שאורך חיינו יהיה טוב יותר, איכותי יותר ונוח הרי שעלינו לדאוג לאלמנטים מסוימים שיעשו זאת בשבילינו, אחד מהם הוא עמוד נירוסטה. עמוד נירוסטה נותן לחלל שבו אנו מתקינים אותו מראה יוקרתי וחדשני כאחד. ניתן להתקין עמוד נירוסטה כמעט בכל מקום ובכמה אופנים שונים. כל אחד מסוגי ההתקנות והעמודים מותאם לצרכים ולדרישות הקיימות. פתרונות תלייה כמו עמוד נירוסטה נותנים לנו מענה משולב על כמה צרכים בבת אחד, יופי ואסתטיות, ריכוז כבלים וציוד נלווה ומסך שלנו, עמידות גבוהה ביותר ביחס למתקנים אחרים.

מה הם הפתרונות של עמוד נירוסטה?

כפי שאמרנו עמוד נירוסטה נותן לנו מענה על כמה צרכים בעת ובעונה אחת כאשר כל אחד מצרכים אלו משפיע באופן ישיר על האחרים.

אסתטיות - מבחינה אסתטית אין כמעט מה להשוות בין עמוד נירוסטה לשום מתקן אחר, הנירוסטה כשלעצמה מבריקה, חלקלקה ובעלת מראה יוקרתי והייטקי כל אלו חוברים יחד למראה אסתטי מיוחד.

ריכוזיות - עמוד נירוסטה מאפשר לנו לרכז את כלל הציוד שבו אנו משתמשים ללא השארת כבלים או חוטים מטיילים, לתוך העמוד מושחלים כל החיבורים והדופן האחורית גם היא מכוסה על מנת להסתיר את כל החיווטים ( בדגמים מסוימים בלבד ) כל המתקן כולו הופך להיות יחידה אחת שלמה שעליה עם מידוף מתאים מונחים הטלוויזיה, הממיר, המקרן ועוד.

עמידות - להבדיל ממתקנים אחרים עמוד נירוסטה הינו בעל עמידות גבוהה מאוד, הנירוסטה אינה מחלידה ולא מתקלפת והמראה הייחודי שלה נשמר לאורך זמן.

מודולריות - מכיוון שמדובר על עמוד ניתן להוסיף עליו מדפים ומתקני עיגון שונים שעליהם ניתן להניח את הממיר, המגבר, קונסולות משחק ועוד.

אפשרויות התקנה - מעבר להתקנה הסטנדרטית של עמודי נירוסטה לרצפה ניתן להתקין את עמוד נירוסטה גם לתקרה או לחבר בין התקרה לרצפה עם עמוד אחד ארוך. השילוב הסופי יהיה לרוב בהתאמה לעיצוב הכללי של הבית.

עמוד נירוסטה בהתאמה מושלמת

אם אתם מכירים את מתקני העגינה למסכים אתם יודעים שיש אילוצים רבים שאתם כלקוחות חייבים להתפשר עליהם, חלק מהפשרות שצריך להשלים אתם הם צבע, גודל, ומידות המסך שניתן להתקין, גם הקיר אליו מעוגן אותו מתקן מגביל אותנו לדוגמה קיר גבס יותר בעייתי להתקנה מאשר קיר בטון. אולם כאשר מדובר על עמוד נירוסטה מעבר לעובדה שההתקנה קלה ונוחה יותר גם ניתן לשלב עם עמוד נירוסטה הרבה אלמנטים שישתלבו בעיצוב הבית כמו מדפי זכוכית, מדפי עץ ומדפי נירוסטה. ההתקנה עצמה של עמוד נירוסטה ניתנת לביצוע עם אין סוף אפשרויות החל מהתקנה ריצפתית שאף סוג של רצפה אינו מגביל אותנו ( רצפת בטון, קרמיקה, גרניט פורצלן, שיש או פרקט), התקנה עילית מהתקרה או התקנה של בר נירוסטה - עמוד שלם מהתקרה ועד הרצפה. כותב המאמר שלומי שוורץ