קטגוריה: בניה ונדלן

חשוב לדעת לפני שנכנסים לבית חדש (או יד שניה)

אם אתם קונים בית חדש או יד שנייה אתם חייבים להכיר את המושג בדק בית ואם לא הכרתם עד עכשיו ננסה להאיר את עיניכם. ההקבלה לביצוע בדק בית לנכס היא בדיקת רכב לפני קניה. כאשר אתם עומדים לפני רכישת רכב אתם לרוב מבצעים בדיקה לפני רכישה, הבדיקה כוללת סדרת מבחנים שבסופה מקבלים דו"ח מקיף המתאר את הרכב מכל כיוון אפשרי וחושף את כל הליקויים והבעיות שלו. עם הדוח הזה אנחנו יכולים להחל
...

יתרונות וחסרונות של מדפי מתכת מודולריים

ישנן המון דרכים ושיטות לעלות את המכירות בחנות. בתור קונים או אפילו בעלי חנות, בטח יצא לכם לשמוע טריקים שונים שהחנויות משתמשות בהם על מנת שתרכשו כמה שיותר. לדוגמה, שמתם לב שכל המוצרים שצריך למכור במהרה, נמצאים בקופה ומוצגים ללקוחות בתור מבצעים - כך עולה הסיכוי פי כמה שהלקוחות יתפתו וירכשו מוצרים אלה, לעתים, גם אם אינם צריכים אותם כל כך, הרי מדובר במבצע! במאמר זה אנחנו נדבר על מדפי מתכת מודולריים, נסביר כיצד הנם יכולים להשפיע על המכירות בחנות ואיפה כדאי לרכוש מוצר זה.

מהם מדפי מתכת מודולריים?

קודם כל חשוב להבין כי מדובר על מוצר שיכול להקפיץ ובאותה הצורה להוריד את המכירות בחנות, הכל תלוי באיזה מדפים תבחרו, האם הנם מתאימים לעיצוב הכללי של החנות ומציגים את המוצרים שאתם מוכרים בצורה הטובה ביותר. בסך הכל מדובר על פריט שימושי שלא ניתן לסדר את המוצרים בחנות בצורה טובה בלעדיו. 

היכן רוכשים מדפי מתכת מודולריים?

מדפי מתכת ניתן לרכוש ברוב חנויות רהיטים או חנויות שנועדו במיוחד לצורך מכירת מוצרים ורהיטים עבור בעלי עסקים. כמובן גם פה, כמו שכל דבר, אתם תצטרכו לבנות לעצמכם רשימה של קריטריונים שתלכו על פיהם בעת בחירת המוצר הטוב ביותר עבור החנות שלכם. אל תשכחו שמדובר במוניטין והמכירות שיהיו לכם בחנות. אל תגיעו למצב, בו תצטרכו להחליף את המדפים באחרים וכך להפסיד זמן יקר וכסף. 

סוגי מדפים

ישנם המון סוגים ודגמים של מדפי מתכת מודולריים, היתרון החשוב ביותר שקיים בהם, הוא כי ניתן לשנות את הצורה שלהם וכך אינכם מגבילים את עצמכם בהתקנת מדף ספציפי במקום קבוע. כמו כן, קיימים גדלים ומידות שונות של המוצר. לדוגמה, אם הנכם בעלי חנות שמוכרת מוצרים גדולים (אוכל לכלבים וחתולים במשקל 10 ק"ג לדוגמה), אז עדיף שתרכשו מדפים שיכולים להחזיק מוצרים גדולים וכבדים וכמובן שיישאר לכם מרחב ולא יהיה צפוף מדי. שאר הדברים שעליכם לשים לב עליהם מלבד היצרן והחברה שהנכם רוכשים ממנה, זה עיצוב שאמור להתאים לאווירה הכללית של המקום ולא לבלוט וכמובן גם המחיר. כמובן שאנו לא ממליצים לבחור מדפי מתכת מודולריים אך ורק על פי המחיר, אך אם כל שאר הקריטריונים נראים לכם מתאימים, תרגישו חופשי לשפוט לפי מחיר.