קטגוריה: בניה ונדלן

חשוב לדעת לפני שנכנסים לבית חדש (או יד שניה)

אם אתם קונים בית חדש או יד שנייה אתם חייבים להכיר את המושג בדק בית ואם לא הכרתם עד עכשיו ננסה להאיר את עיניכם. ההקבלה לביצוע בדק בית לנכס היא בדיקת רכב לפני קניה. כאשר אתם עומדים לפני רכישת רכב אתם לרוב מבצעים בדיקה לפני רכישה, הבדיקה כוללת סדרת מבחנים שבסופה מקבלים דו"ח מקיף המתאר את הרכב מכל כיוון אפשרי וחושף את כל הליקויים והבעיות שלו. עם הדוח הזה אנחנו יכולים להחל
...

סלון מעוצב עם מסך תלוי

סלון מעוצב עם מסך תלוי

מעצבים מחדש את הבית שלכם? מעוניינים לרענן את הבית עם טכנולוגיה חדשנית שתשנה את האווירה? ובכן, בעזרת מעמד נכון לטלויזיה יש באפשרותכם להשפיע על כל עיצוב חלל הסלון, חדר האורחים או כל חלל אחר אליו תרצו להכניס תחושה חדשנית ויוצאת דופן. ישנם המון סוגים שונים של מעמדים לטלויזיה וככל שהזמן מתקדם נוספים עיצובים וטכנולוגיות חדשות שיכולות לשדרג את הסגנון העיצובי של החלל הפרטי שלנו או להשתלב בו.

אם כך, איך נדע בדיוק מה המעמד הנכון עבורנו, לאיזה סטייל אנחנו מתחברים, איזה תחושה היינו רוצים לייצר בחלל או איך נבחר את המעמד הנכון שישתלב בצורה אורגנית עם החלל הקיים. בשורות הבאות אפרט על סוגי מעמדים שונים שקיימים ומה היתרונות או החסרונות שלהם.

מה הסטייל שלי ?

מעמד פשוט -
בעבר מעמדים לטלוויזיה היו מונחים לרוב על שידה או קונסולה. זו הייתה הדרך הבנאלית והפשוטה להעמיד את הטלוויזיה כיוון שהטלוויזיות היו גדולות וכבדות. גם כיום ניתן להעמיד את מסך הטלוויזיה שלנו על מעמדים כאלו ויש עיצובים מדהימים מעץ או מחומרים אחרים שניתן לרכוש. הבעיה העיקרית עם מעמדים לטלוויזיה מסוג כזה הוא שהם תופסים הרבה מקום ומגבילים אותנו. כאשר נעצב את החלל תמיד נצטרך לקחת בחשבון את המקום בו נעמיד את השידה וזה מונע מאיתנו להוסיף לחלל אלמנטים נוספים מפני שהחלל מתחיל להראות עמוס.

מעמד מנירוסטה -
קיימים בשוק מעמדים לטלוויזיה מנירוסטה מסוגים שונים. מעמדים מנירוסטה תפשו תאוצה בשנים האחרונות בייחוד בעולם העיצוב כיוון שהם מאוד יפים ויש להם יתרונות רבים. ראשית ניתן לתלות היום את הטלוויזיות על עמודי נירוסטה כי הן הרבה יותר קלות משקל מבעבר. שנית, מעמדים מנירוסטה מעניקים לחלל מראה חדשני ומודרני. דבר אחרון ויתרון משמעותי ביותר הוא העובדה שמעמדים מסוג כזה חוסכים בהמון מקום ומשאירים אופציה לשלב אלמנטים נוספים בחלל בלי ליצור תחושה של עומס.

זרוע לטלוויזיה -
בעבר כולנו היינו משתמשים בזרועות ברקן כאשר רצינו לתלות את הטלוויזיה, זה היה הפתרון. כיום קיימים סוגים שונים של זרועות לטלוויזיה. ישנן זרועות בעלי מפרקים שונים המאפשרים תנועה רחבה מאוד למסך הטלוויזיה וניתן לשלוט בזוויות בהן אנו צופים בטלוויזיה בצורה מאוד מדויקת. בנוסף, קיימות בשוק גם זרועות חשמליות הנשלטות בעזרת שלט רחוק. שליטה במסך תאפשר לנו ביקורת על התכנים שהילדים שלנו צופים בהם וגם את היכולת לשלוט בזוויות הצפייה שלנו באופן אוטומטי ולא ידני. הצפייה בטלויזיה הופכת לנוחה ונעימה יותר.

מעמד צמוד קיר -
מעמדים לטלוויזיה צמודי קיר הם פתרון פשוט אם תרצו לתלות במהירות את הטלוויזיה בלי להשקיע יותר מדי. המעמד אמנם חוסך במקום אך ברגע שצמוד לקיר, אין לנו את האפשרות לשחק עם הזוויות השונות והמסך יישאר סטטי.

החשיבות של בחירת המעמד הנכון

אם כבר בחרתם להשקיע בבית, לעצב או לרענן אותו אז מאוד מומלץ שגם תשקיעו מחשבה בבחירת המעמד הנכון מפני שאמור ורצוי שישמש אתכם זמן רב ויש ביכולתו לשדרג מאוד את איכות הצפייה שלכם. חשוב מאוד לזכור שלא משנה איזה מעמד בחרתם לבסוף, ההתקנה חייבת להתבצע על ידי איש מקצוע המיומן בהתקנת זרועות, עמודים או כל מעמד אחר. המעמד חייב להיות בטיחותי ואיכותי, תתחדשו!