קטגוריה: בניה ונדלן

חשוב לדעת לפני שנכנסים לבית חדש (או יד שניה)

אם אתם קונים בית חדש או יד שנייה אתם חייבים להכיר את המושג בדק בית ואם לא הכרתם עד עכשיו ננסה להאיר את עיניכם. ההקבלה לביצוע בדק בית לנכס היא בדיקת רכב לפני קניה. כאשר אתם עומדים לפני רכישת רכב אתם לרוב מבצעים בדיקה לפני רכישה, הבדיקה כוללת סדרת מבחנים שבסופה מקבלים דו"ח מקיף המתאר את הרכב מכל כיוון אפשרי וחושף את כל הליקויים והבעיות שלו. עם הדוח הזה אנחנו יכולים להחל
...

איך לשטוף נכון ידיים להיגיינה בריאה

ידעתם כי דווקא חדרי האמבטיה והשירותים הם אזורים עשירים בחיידקים וגורמים מזהמים? בכדי לשמור על בריאותכם שלכם ועל בריאות העובדים עליכם להקפיד על שימוש בכלים סניטריים איכותיים ועל מתקנים מתאימים לאחסון של סבון וניגוב הידיים לאחר כל שטיפה. ההמלצה שלנו היא מתקן דיספנסר לסבון נוזלי ככלי אחסון סבון אולטימטיבי. עם מתקן דיספנסר לסבון נוזלי תוכלו להימנע ממגע ישיר של הידיים עם הסבון וכך לשמור טוב יותר על היגיינה. בהעדר מגע ישיר בין הסבון לבין כף היד שלכם אתם מצליחים לסיים את שטיפת הידיים עם ידיים נקיות יותר.

התדמית שלכם

ידעתם כי אבזור וניקיון חדרי השירותים והמטבח בבית העסק מעידים לא מעט על התדמית שלכם? אבזור מודרני נכון מעיד על עסק יציב שיודע לדאוג ללקוחות שלו וגם לעובדים. אם לקוח פוטנציאלי נכנס אל חדר השירותים שלכם ומגלה לכלוך ואבזור ישן או חסר הוא מיד מקבל רושם שלילי על המקום, דבר אשר גורע מהתדמית שלכם כעסק רציני.

מה דרוש לשטיפת ידיים נכונה?

תחילה נציין כי יש לשטוף את הידיים היטב לאחר כל שימוש בתאי השירותים או כניסה אליהם. את שטיפת הידיים נתחיל עם דיספנסר לסבון נוזלי, נמשיך בסיבון יסודי של הידיים, שטיפת הידיים תחת זרם המים וניגוב סופי של הידיים עם נייר ניגוב מתאים או בעזרת מתקני ייבוש לידיים. היום אפשר למצוא גם דיספנסר סבון אלקטרוני לחוויה טובה עוד יותר.

כך תשטפו ידיים טוב יותר

מחקרים מגלים כי כ-90% מהאנשים כלל אינם שוטפים את ידיהם כראוי, 33% מהאנשים אינם משתמשים בסבון במהלך שטיפת הידיים גם כאשר ישנו סבון נגיש בתאי השירותים. המחקרים גילו כי 15% מהגברים אינם שוטפים ידיים כלל בעוד רק 7% מהנשים אינן שוטפות את ידיהן. 75% מהנשים השוטפות ידיים מקפידות להשתמש בסבון.  

כדאי לדעת כי שטיפת ידיים מהירה ולא יסודית אינה יעילה להסרת הגורמים המזהמים ומניעת מחלות. בכדי לשטוף ידיים כמו שצריך עליכם לבצע את השטיפה בצורה יסודית. הגדרה של שטיפת ידיים יסודית היא שיטה הנמשכת כ-40 שניות בממוצע, שטיפה בה אתם משתמשים בסבון ומסבנים היטב את הידיים עם שטיפה של האזורים בין האצבעות, גב כף היד וגם מתחת לציפורניים.