קטגוריה: בניה ונדלן

חשוב לדעת לפני שנכנסים לבית חדש (או יד שניה)

אם אתם קונים בית חדש או יד שנייה אתם חייבים להכיר את המושג בדק בית ואם לא הכרתם עד עכשיו ננסה להאיר את עיניכם. ההקבלה לביצוע בדק בית לנכס היא בדיקת רכב לפני קניה. כאשר אתם עומדים לפני רכישת רכב אתם לרוב מבצעים בדיקה לפני רכישה, הבדיקה כוללת סדרת מבחנים שבסופה מקבלים דו"ח מקיף המתאר את הרכב מכל כיוון אפשרי וחושף את כל הליקויים והבעיות שלו. עם הדוח הזה אנחנו יכולים להחל
...

חשיבות אורך המברשת בשואב אבק רובוטי

אורך מברשת

איכות וסוג המברשת כאשר זה נוגע לשואב אבק רובוטי הם בין המרכיבים החשובים ביותר. המברשת היא שבעצם מכתיבה את איכות הניקיון והיא צריכה להיות גדולה ואיכותית מספיק על מנת להצליח לנקות את כל סוגי המשטחים. השואב צריך להיות מעוצב כך שמברשת גדולה תוכל להיות מותקנת בתוכו. האורך של המברשת יכול להשפיע על איכות הניקיון בכך שיאפשר למברשת להגיע אל כל המקומות שבדרך כלל מפספסים שואבי אבק רובוטיים מתחרים.

צורת ה-D של שואב האבק של ניטו מייצרת מספיק מקום למברשת ארוכה המסוגלת להגיע אל כל הפינות בבית ולנקות את כל הפנלים דבר ששואבי אבק רובוטיים מתחרים אינם מסוגלים לבצע. המברשת המשולבת של השואב של ניטו מבטיחה ניקיון מלא שאינו משאיר מקום למשטח שלא קיבל התייחסות ונוקה עד הסוף.

המברשת המשולבת ויתרונותיה הרבים

כאשר ייצרו את שואב האבק של ניטו חשבו ולקחו בחשבון שעל שואב אבק רובוט להגיע אל כל האזורים בבית ובמיוחד לאלו שקשה להגיע אליהם. המברשת המשולבת של ניטו טובה הרבה יותר מהמברשות של מתחריה מהסיבות הבאות.

 

גודלהמברשת של ניטו מורכבת ממברשת ראשית הגדולה בכ-50% מהמברשות של השואבים המתחרים. אורך המברשת מגיע עד לכ-10 מ"מ מצד הרובוט בניגוד לשואבים המתחרים שמגיעים עד לכ-200 מ"מ בחזית ו-98 מהצד. שואב האבק של ניטו אינו משאיר רווחים ונצמד כמעט לחלוטין לקיר.

מברשת צדמברשת הצד משלימה את הניקיון, מסוגלת להיצמד אל הקירות והפנלים ואינה משאירה אפשרות למשטח שלא עבר ניקיון.חומרהמברשת של שואב האבק של ניטו עשויה מאלומיניום שהוא חומר עמיד ביותר בפני מזיקים ומים ולהבי המברשת עשויים סיליקון. שני החומרים אינם דורשים תחזוקה שוטפת ומחזיקים זמן רב.פעולת הניקויפעולת הניקוי של השואב של ניטו מתבצעת בצורה כזו שהמברשת חובטת בחזקה בלכלוך, מכריחה אותו לצאת החוצה ומנגנון השאיבה החזק ומכל האיסוף משלימים את הפעולה ויוצרים ניקיון מושלם.תכנון ייחודיתכנונה הייחודי של המברשת המשולבת של ניטו אינה מבדילה בין סוגי הלכלוך השונים ומסוגלת לנקות הכל. המברשת תוכננה בצורה ספירלית, משחררת את האבק שנדבק לרצפה ואף אוספת שיערות של בעלי חיים בקלות.

 

המברשת הטובה ביותר שמעניקה תוצאה מושלמת

לסיכום, מברשת איכותית היא זו שתקבע את טיב הניקיון. המברשת המשולבת של ניטו היא המברשת היחידה שיכולה להעניק ניקיון מלא כי תוכננה כך שלא תפספס אף משטח לאורך כל תהליך הניקיון. מה שמאפשר למברשת להיות גדולה הוא העיצוב ההתחלתי של שואב האבק שהוא גדול יותר משואבים אחרים. במידה ויש צורך לנקות את המברשת לאחר מספר ניקיונות רבים, המברשת נשלפת בקלות ובאותה מידה קל להכניס אותה בחזרה. החשיבות העיצובית של שואב אבק רובוטי היא חשובה לא פחות, היא זו שמאפשרת לשואב האבק של ניטו להכיל מברשת משולבת ארוכה שעושה את עבודת הניקיון הטובה והאיכותית ביותר.