קטגוריה: בניה ונדלן

חשוב לדעת לפני שנכנסים לבית חדש (או יד שניה)

אם אתם קונים בית חדש או יד שנייה אתם חייבים להכיר את המושג בדק בית ואם לא הכרתם עד עכשיו ננסה להאיר את עיניכם. ההקבלה לביצוע בדק בית לנכס היא בדיקת רכב לפני קניה. כאשר אתם עומדים לפני רכישת רכב אתם לרוב מבצעים בדיקה לפני רכישה, הבדיקה כוללת סדרת מבחנים שבסופה מקבלים דו"ח מקיף המתאר את הרכב מכל כיוון אפשרי וחושף את כל הליקויים והבעיות שלו. עם הדוח הזה אנחנו יכולים להחל
...

שואב רובוטי בוחרים בקפידה

 שואבי אבק רובוטיים

למי שאין עדין שואב אבק רובוטי אך מעוניין לרכוש אחד, חשוב לדעת שיש מגוון לא קטן של חברות המציעות שואבי אבק רובוטיים. על מנת לבחור את הטוב והמתקדם ביותר, כדאי שיהיו לו מאפיינים ספציפיים, רק כך יוכל להעניק עבודת שאיבה מושלמת. המטרה הראשונית שלשמה הומצא בראשיתו שואב אבק רובוטי היא להקל עלינו בעבודת שאיבת האבק. במשך שנים השתמשנו בשואבי אבק שונים ועשינו זאת מדי שבוע או בכל כמה ימים בעצמנו.

השואב היה רועש במיוחד והפעולה הייתה מתישה ומלכלכת. שואבי אבק רובוטיים הומצאו על מנת לסייע לנו בפעולה זו. שואב אבק רובוטי שאינו מעניק פעולת שאיבה שלמה ומסוגל לעשות זאת בעצמו, לא ממש עונה על הפונקציה שלו. במהלך השנים, שואבי האבק הרובוטיים שודרגו וכיום ניתן למצוא שואבים נהדרים שלא תבינו כיצד הסתדרתם בלעדיהם עד היום. אם אתם רוצים לרכוש שואב רובוטי שלא רק יעניק תוצאות מצוינות אלא ישרת ויסייע לכם במשך תקופה ארוכה, עליכם לבדוק כראוי מה הם המאפיינים החשובים ביותר להם יהיה זקוק על מנת לרכוש את הטוב והמתקדם ביותר.

מאפיינים חשובים לשואב רובוטי

אמרנו שמכשירים כמו שואבי אבק רובוטיים קיימים כבר זמן מה אך כיום קיימים דגמים משופרים ומוצלחים בהרבה מבעבר. הנה כמה מאפיינים על פיהם בוחרים שואב רובוטי טוב:

  • עצמאות: שואב אבק רובוטי צריך להעניק פעולת שאיבה טובה ולעשות זאת באופן עצמאי לחלוטין. שואבי אבק רבים מנקים באופן רנדומלי ואינם מזהים אובייקטים הנמצאים בדרכם ונתקעים. על מנת להמשיך בדרכם אנחנו צריכים לשחרר אותם. כיום ישנם שואבי אבק בהם מותקנת טכנולוגיית מיפוי לייזר שלא רק סוקרת את החלל טרם תהליך הניקיון ומייצרת מסלול נכון ויעיל, מערכת זו גם מזהה אובייקטים בדרכו של השואב והוא מנקה סביבם בהתאם.
  • יכולת שאיבה: רוב שואבי האבק שואבים את הרצפה בעצמת שאיבה זהה על גבי כל המשטחים השונים. כיום מייצרים שואבי אבק רובוטיים שיודעים להבדיל בין סוגי משטחים שונים(שטיח, פרקט, שיש) ומתאימים את עצמת השאיבה אל המשטח בין אם צריך "שאיבה עמוקה" או לא.
  • עיצוב מוצר: רוב שואבי האבק הרובוטיים המוצעים בשוק מעוצבים בצורה עגולה. צורה זו אינה מאפשרת לרובוט להיצמד אל כל הפינות השונות על גבי משטחי הבית השונים ולכן אינם מעניקים שאיבה מושלמת. כיום ישנם שואבי אבק רובוטיים המיוצרים בצורת חצי עיגול וחצי ריבוע( האות האנגלית D) שצורתם החדשה מאפשרת היצמדות לפינות, פנלים ובעצם הגעה אל כל חלקי המשטחים השונים ברחבי הבית או המשרד.

אל תתפשרו

אם עדין לא רכשתם את השואב הרובוטי, מומלץ לברר מהם מאפייניו השונים. שואבי אבק מסוימים מיוצרים בטכנולוגיות חכמות ומתקדמות ויכולים להעניק הרבה יותר משואבים אחרים. אם עדין לא רכשתם שואב רובוטי, זוהי ההזדמנות שלכם לרכוש את השואב הרובוטי המתקדם והחכם ביותר. שואב כזה הוא היחיד שיעניק שאיבה מושלמת ובנוסף, יחזיק וישמור על איכותו לאורך תקופה ארוכה במיוחד.