קטגוריה: בניה ונדלן

חשוב לדעת לפני שנכנסים לבית חדש (או יד שניה)

אם אתם קונים בית חדש או יד שנייה אתם חייבים להכיר את המושג בדק בית ואם לא הכרתם עד עכשיו ננסה להאיר את עיניכם. ההקבלה לביצוע בדק בית לנכס היא בדיקת רכב לפני קניה. כאשר אתם עומדים לפני רכישת רכב אתם לרוב מבצעים בדיקה לפני רכישה, הבדיקה כוללת סדרת מבחנים שבסופה מקבלים דו"ח מקיף המתאר את הרכב מכל כיוון אפשרי וחושף את כל הליקויים והבעיות שלו. עם הדוח הזה אנחנו יכולים להחל
...

נמאס לכם לשאוב? יש פתרון!

שואבי אבק רובוטיים

פעולת שאיבת האבק היא פעולה יומיומית אצל אנשים רבים ולא בטוח שנמצא הרבה שיכולים לומר שהם ממש נהנים ממנה. אם גם לכם נמאס מפעולת השאיבה, ישנו פתרון שמטרתו לסייע לכל בית או משרד בפעולת השאיבה ולמעשה, להוריד מכם את המטלה הזו. שואבי אבק רובוטיים נמצאים בשוק כבר כמה וכמה שנים ומדי זמן מה פורץ לשוק סוג חדש המנסה להשיג את קודמיו באיכויותיו השונות.

אם עדין לא רכשתם שואב רובוטי או שיש ברשותכם שואב רובוטי שאינו מספק אתכם, בשורות הבאות נדבר על דגמים משוכללים יותר שמסוגלים להעניק פעולת שאיבה מלאה כיוון שמיוצרים על ידי טכנולוגיות חדשות יותר. אין מה לעשות, אבק הוא חלק מהלכלוך המצטבר בבית שלנו על בסיס יומיומי אך הוא אינו הלכלוך היחיד. תארו לכם גם שואב שעושה את העבודה בעצמו וגם שואב שיכול לשאוב הרבה יותר מרק אבק. ובכן, כיום נוכל למצוא שואבים חזקים שכאלה. לפני שתרכשו שואב אבק רובוטי, מוטב שתוודאו אילו מאפיינים ויתרונות תשיגו על ידי רכישתו.

שואב טוב הוא שואב חכם

כפי שמוצרים ומכשירים רבים מיוצרים בטכנולוגיית הבית החכם, כך גם שואבי אבק רובוטיים מהסוג החדש והמתקדם ביותר. הנה כמה מהמאפיינים השונים של שואבים כאלו:

  • חזק: כאשר מדברים על שואב אבק רובוטי חזק, מדברים על שואב בעל עצמת שאיבה חזקה. כיום ישנם שואבים שיודעים להבחין בין סוגים שונים של משטחים כך שמתאימים את עצמת השאיבה למשטח. לצורך הדוגמה, שואב אבק רובוטי מתקדם ישנה את עצמתו כאשר שואב מפרקט ויעלה את עצמתו כאשר ישאב משטיח. שואבים אלו מסוגלים לשאוב גם לכלוך קשה או אבק שנדבק לרצפה.
  • חכם: בעבר ואפילו גם היום, ישנם שואבי אבק רובוטיים השואבים באופן רנדומלי כך שבדרך כלל חוזרים שוב ושוב על אותו המשטח. כיום ישנם שואבים בהם מותקנת טכנולוגיית מיפוי לייזר מיוחדת. טכנולוגיה זו מאפשרת לשואב למפות(לסרוק) את החלל טרם מתחיל לשאוב ולקבוע את המסלול המדויק, הקצר והיעיל ביותר לשאיבה.
  • עיצוב משוכלל: גם לצורתו של שואב האבק הרובוטי ישנה משמעות גדולה. בעוד רוב שואבי האבק מיוצרים בצורה עגולה שאינה מאפשרת היצמדות לכל הפינות והפנלים בבית או במשרד, כיום ישנם שואבים המעוצבים בצורת האות האנגלית D. צורה זו מאפשרת לשואב להגיע בפעם הראשונה גם אל הפינות החשוכות והמוזנחות בכל חלל וחלל.
  • גודל: על מנת ששואב אבק רובוטי לא יתמלא וייסתם במהלך פעולת השאיבה, על מכל איסוף האשפה שלו להיות גדול מספיק. כיום ישנם שואבים גדולים מאוד שיכולים להכיל כמות של לכלוך ואבק שמספיקים לתהליך ניקיון שלם ואף יותר ללא הצורך בריקונם.

בחירה נכונה

בחירה נכונה של שואב אבק רובוטי בהחלט יכולה להשפיע ואף לשנות את חייכם. שואב אבק משוכלל ומתקדם יעשה את כל פעולת השאיבה בעצמו ללא כל עזרה מצדכם, הרי זוהי המטרה העיקרית לא? לפני שאתם רוכשים שואב חדש, וודאו את מאפייניו השונים. רק באופן הזה תוכלו לרכוש שואב רובוטי שבאמת יעשה את העבודה ויעניק רצפה נקייה לחלוטין.