קטגוריה: בניה ונדלן

חשוב לדעת לפני שנכנסים לבית חדש (או יד שניה)

אם אתם קונים בית חדש או יד שנייה אתם חייבים להכיר את המושג בדק בית ואם לא הכרתם עד עכשיו ננסה להאיר את עיניכם. ההקבלה לביצוע בדק בית לנכס היא בדיקת רכב לפני קניה. כאשר אתם עומדים לפני רכישת רכב אתם לרוב מבצעים בדיקה לפני רכישה, הבדיקה כוללת סדרת מבחנים שבסופה מקבלים דו"ח מקיף המתאר את הרכב מכל כיוון אפשרי וחושף את כל הליקויים והבעיות שלו. עם הדוח הזה אנחנו יכולים להחל
...

רכב קומפקטי וספורטיבי

חושבים לשדרג את עצמכם לרכב חדש? כך תבחרו את הרכב הנכון

 
עבור כל אדם שרוצה לרכוש רכב חדש יש התלבטות משמעותית מאוד לגבי סוג הרכב, הסגנון שלו, נפח המנוע ועוד. למעשה, יש כאלה שנבלעים לתוך ההתלבטויות הללו שמונעות מהם את רכישת הרכב אך מאידך, לפעמים עדיף להתעכב קצת יותר על ההחלטה לגבי הרכב החדש מאשר לקנות רכב שלאחר מכן תצטערו שהבאתם אותו.
 
יש כאלה שמעדיפים לרכוש רכבים קומפקטיים, שהפכו לטרנד מאוד גדול בשנים האחרונות, גם בגלל האטרקטיביות שלהם במחיר, גם בגלל הפתרון היחסית אידיאלי לבעיות החנייה בערים רבות - וגם כי הרכב פשוט הרבה יותר נוח.

רכב קטן - נסיעה מהנה

יש המון יתרונות להחזקה של רכב קטן, כאשר העיקרי שבהם הוא כמובן החיסכון הגדול בדלק. בנוסף, יש רכבים עם מנועים קטנים וחסכוניים, גם בדלק אך גם באיכות הסביבה. אחד הרכבים הטובים ביותר בקטגוריה הזו, קטגוריית ה"מיני כמובן, הוא קיה פיקנטו ספורט שבשנים האחרונות הפך להיות רכב נמכר מאוד ואהוב מאוד בשוק הישראלי. ללא ספק, מדובר באחד הדגמים המוצלחים של קיה.

למה דווקא פיקנטו ספורט?

כבר מנינו לכם את היתרונות הגדולים של רכבים קטנים, אך יש רכבים שהיתרון שלהם פשוט עולה על האחרים. ברכב פיקנטו ספורט יש אבזור מרשים יותר משאר הרכבים בקטגוריה הזו, כאשר גם שבע שנות אחריות אשר מעניקה החברה בדרך כלל (שלוש שנים מלאות על כל הרכב ועוד ארבע שנים על המנוע ותיבת ההילוכים) מוסיפות כמובן לביטחון שיש ברכב הזה.
 
אז אם אתם חושבים לרכוש רכב "מיני", כדאי שתחליטו קודם כל על סוג הרכב, בדקו היטב את התנאים אשר מוצעים לכם, ערכו סקר שוק ונסיעת מבחן - ואם הכל מתאים לכם, גשו ליבואן הרשמי ופנקו את עצמכם ברכב חדש שישרת אתכם עוד הרבה שנים קדימה.