קטגוריה: בניה ונדלן

חשוב לדעת לפני שנכנסים לבית חדש (או יד שניה)

אם אתם קונים בית חדש או יד שנייה אתם חייבים להכיר את המושג בדק בית ואם לא הכרתם עד עכשיו ננסה להאיר את עיניכם. ההקבלה לביצוע בדק בית לנכס היא בדיקת רכב לפני קניה. כאשר אתם עומדים לפני רכישת רכב אתם לרוב מבצעים בדיקה לפני רכישה, הבדיקה כוללת סדרת מבחנים שבסופה מקבלים דו"ח מקיף המתאר את הרכב מכל כיוון אפשרי וחושף את כל הליקויים והבעיות שלו. עם הדוח הזה אנחנו יכולים להחל
...

חברת ניקיון לבית חדש

לאחר שהנכם רוכשים בית חדש, הדבר הראשון שתרצו לעשות בו, זה ניקיון. לא משנה אם מדובר על בית חדש לגמרי שרק עכשיו נבנה או על דירה שכבר חיה בה משפחה לפני, בכל מקרה, טרם כניסתכם לבית החדש, תרצו לנקות אותו. הבעיה היא, שבמידה ומדובר על בית לאחר שיפוץ, צריך לבצע את הניקיון בצורה שונה מן הרגיל והדבר דורש חומרים מיוחדים. במאמר זה נסביר היכן למצוא חברת ניקיון לבית חדש.

חברת ניקיון לבית חדש - למה צריך?

כמו שכבר ציינו מקודם, ברגע שהנכם נכנסים לבית חדש, ככל הנראה, הדבר הראשון שתרצו לעשות טרם הכנסת הרהיטים, הוא לנקות את הבית. אם תנסו לעשות זאת באופן עצמאי, ככל הנראה תבזבזו המון זמן והבית עדיין לא יראה בצורה שציפיתם. זאת משום שלאחר שיפוץ הבית, נשארים כתמים של צבע שפכטל וחומרים נוספים שקשה לנקות ללא הציוד הדרוש וללא הכנה מוקדמת. במקרים אלה, רוב האנשים פונים לחברות ניקיון לבית חדש.

ברוב המקרים, כאשר הנכם יוצרים קשר עם חברות אלה ומסבירים להם בדיוק באיזה מצב נמצא הבית, העובדים של החברה מגיעים עם הציוד והחומרים הדרושים לניקיון ומתחילים בעבודה. כמובן שהזמן שחברת ניקיון לבית חדש מבצעת בה את הניקוי, תלוי בגודל של הבית ובכמות החדרים. עם זאת, בדרך כלל הניקיון אינו עולה על 3-4 שעות וזאת בהתחשב בעובדה שרוב חברות הניקיון שולחות אל הלקוח מספר עובדים על מנת שהעבודה תתבצע בצורה מהירה יותר. 

על מנת למצוא חברת ניקיון לבית חדש, כל שעליכם לעשות, זה להריץ חיפוש קצר בגוגל ולדפדף בין התוצאות שתקבלו. כמו כן, כמובן, אל תשכחו להשוות מחירים בין חברות שונות. הדרך הכי טובה לעשות זאת, היא ליצור קשר עם מספר חברות במקביל ולבקש הצעת מחיר מכל אחת. זכרו - המחיר הנו חשוב, אך אל תשפטו אך ורק על פי פרמטר זה. בנוסף למחיר, בדקו המלצות על כל אחת מהחברות ובחרו בטובה ביותר. זאת משום שמחיר גבוה אינו תמיד מצביע על חברה איכותית וטובה, בדיוק כמו שמחיר נמוך אינו מצביע על חברה לא איכותית.

אנו מקווים כי מאמר זה עזר לכם להבין למה צריך חברת ניקיון לבית חדש וכיצד למצוא אחת כזו. בהצלחה!