מעלית שעולה או מעלית שיורדת? ככה בוחרים מעלית למסכים
קטגוריה: עיצוב פנים

מעלית שעולה או מעלית שיורדת? ככה בוחרים מעלית למסכים

אחד הטרנדים החוויתיים שתמיד צועד קדימה מבחינת הטכנולוגיה יהיו מסכי הטלוויזיה. הם הופכים להיות דקים יותר, קלים יותר, חדים יותר ומשוכללים יותר. אם בעבר היחסית לא רחוק המסכים היו שוקלים 50 קילוגרם וצפונה הרי שהיום המשקל המרבי לא יעלה על 5 - 10 קילוגרמים. במקביל לשינויים שעוברים מסכי הטלויזיה גם המתקנים למסכים לא מפסיקים לעבור התפתחויות ושינויים וכיום נוכל למצא מתקנים צ
...

תוספת לחדר הילדים

חדר הילדים בבית שלנו הוא האפשרות שלנו להיות יצירתיים ולצאת מהשבלונה. בעוד חדר השינה והסלון תפקידם להיות יותר מונוטוניים ורגועים, בחדר הילדים אנחנו יכולים קצת יותר להתפרע מבחינה עיצובית, להוסיף ריהוט וצבע, ולחשוב קצת מחוץ לקופסא. חוץ מזה, גם לילד יש רצונות משלו וככל שהגיל מתקדם יותר, כך לילד או לילדה יש טרנדים שונים ומשונים שהם ירצו להכניס לחדדם.

הפריט העיצובי שקצת נשכח בשנים האחרונות הוא השטיח. שטיחים לילדים יכולים לבוא במגוון צורות וצבעים ואפילו עם הדפס של הכוכבים האהובים עליהם כמו סופרמן, ספיידרמן או הזמר האהוב עליהם. שטיחים לילדים יוסיפו גוון אחר לחדר, כזה שלא חשבתם עליו ובנוסף, גם יסתיר לכלוך, ישאיר את רגליו של הפעוט חמות ויתן לו עוד פינת משחק.

הטרנד החם

שטיח יכול לבוא במגוון רחב של חומרים, כולל שטיחים בעבודות יד. עבודות באריגה מיוחדת, ועם שיער ארוך או קצר, תלוי בצרכים ובגיל הילד. כל האפשרויות שם. שטיחים לילדים חוזרים כטרנד חם לאחרונה והם אפקטיביים במיוחד בתקופה הזו של החורף. בחנויות האיכותיות יותר תוכלו אפילו לקבל ייעוץ לגבי סוג השטיח וגודלו, אשר יתאים לחדר של הילד.

הייחוד הגדול של שטיחים לילדים היא תוספת חמימות לבית. רצפה, הן מבחינת מראה והן בחינת הרגשה, היא קרה ומקררת את החדר. שטיח יוסיף תיחום וחום לחדר, דבר שחשוב מאוד ספציפית בחדרי ילדים. גם בחדר המתבגר תמיד יש מקום לעוד שטיח שיוסיף גוון נוסף.

דגש על ניקיון

אנשים נוטים לוותר על קניית שטיח בעיקר בשל הקושי שבניקיון. עם זאת, השטיחים של היום הם לא השטיחים של פעם. החומרים של היום קלים יותר ומייצרי השטיחים שמים דגש על ניקיון פשוט וקל וכזה שלא יגרום לטרחה רבה. המטרה היא פשטות וקלות, כמו במוצרים אחרים ברחבי הבית. השאירו את הדאגות מאחוריכם, ניקיון השטיח הוא ממש לא בלאגן.

בסופו של דבר, בחירת שטיחים לילדים היא אלמנט שמוסיף הרבה צבע. אתם יכולים להיכנס לחנות, לבחור צבע וסגנון ומומחה מטעמם יעשה כבר את השאר. יקח מידות, ויספק את השטיח עד הבית. הוסיפו חום לחדר של הילד, הן מבחינה פיזית, כשזה נוגע לרצפה הקרה והן מבחינת ההרגשה שזה נותן.