קטגוריה: בניה ונדלן

חשוב לדעת לפני שנכנסים לבית חדש (או יד שניה)

אם אתם קונים בית חדש או יד שנייה אתם חייבים להכיר את המושג בדק בית ואם לא הכרתם עד עכשיו ננסה להאיר את עיניכם. ההקבלה לביצוע בדק בית לנכס היא בדיקת רכב לפני קניה. כאשר אתם עומדים לפני רכישת רכב אתם לרוב מבצעים בדיקה לפני רכישה, הבדיקה כוללת סדרת מבחנים שבסופה מקבלים דו"ח מקיף המתאר את הרכב מכל כיוון אפשרי וחושף את כל הליקויים והבעיות שלו. עם הדוח הזה אנחנו יכולים להחל
...

הפתרון המושלם למייקאובר בבית

מעוניינים לשדרג את הדירה אבל לא רוצים לשבור את קופת החיסכון? הגיע הזמן להזיז את הדירה שלכם קדימה, או לפחות הצידה

הצורך בשינוי מתעורר בכולנו לעיתים תכופות יותר. הרצון להתחדש, לגוון ולעשות משהו חדש לעיתים חזק יותר מכל דבר אחר, ובמיוחד כשזה נוגע לבית אותו עיצבנו מכל הלב והשקענו ממיטב כספינו. לאלו שלא מסוגלים להשקיע בשיפוץ כולל לכל הדירה ורוצים להפוך את הבית למעוצב יותר, חדשני הרבה יותר ועמוס סטייל – הפתרון רק מחכה מתחת לאף. הקליקו ארונות קיר מחירים במנוע החיפוש הקרוב אליכם ועולם חדש של עיצובים יציע לכם אפשרות לשדרג את הדירה כאילו היא עברה מייקאובר, עליו חלמתם מהרגע שקיבלתם מפתח מבעל הבית שלכם ומבלי לחשוב על שבירת תוכנית חיסכון, הלוואה בתנאים מזעזעים והאפשרויות הן בלתי נגמרות.

גדלים מבלי לשלם 

אם מדובר בארונות בחדרי השינה, בחדרי הילדים, המטבח ואפילו בחדר הארונות – האפשרות לחסוך מקום בדירה שלכם היא בלתי נגמרת ומציעה יתרונות בלתי נגמרים, הרי מי לא היה רוצה להגדיל את הדירה בכמה סנטימטרים בלי להתחנן לתמ"א, אישורים וסבב חתימות בלתי נגמר מול השכנים מכל הבניין?

עם ארונות הזזה אפשר לבצע שינויים בתוך הדירה, ולהפוך אותה לפנינה עליה פנטזתם במשך שנים. אם מדובר באחסון הבגדים, החפצים וכל מה שבא ליד בצורה יעילה, מסודרת ומעל לכל ללא שום מאמץ, ובעיקר בלי לשבור את הגב. ארון הזזה רגיל מעץ איכותי או עוד מראה בגודל מרשים כדי לשמור על הלוק בצורה מדוקדקת לפני יציאה לעוד בילוי מפנק, הכל טמון בפתרון אחד ופשוט, שישדרג את הבית שלכם בצורה בלתי נתפסת וישאיר אתכם ללא חורים מיותרים בכיסים. בעולם תזזיתי ועמוס בשינויים, גם לכם מגיע להתניע את הבית שלכם לפחות צעד אחד קדימה, או אם מתחשק לכם אפילו רק לתת לו את התזוזה הנכונה.