מעלית שעולה או מעלית שיורדת? ככה בוחרים מעלית למסכים
קטגוריה: עיצוב פנים

מעלית שעולה או מעלית שיורדת? ככה בוחרים מעלית למסכים

אחד הטרנדים החוויתיים שתמיד צועד קדימה מבחינת הטכנולוגיה יהיו מסכי הטלוויזיה. הם הופכים להיות דקים יותר, קלים יותר, חדים יותר ומשוכללים יותר. אם בעבר היחסית לא רחוק המסכים היו שוקלים 50 קילוגרם וצפונה הרי שהיום המשקל המרבי לא יעלה על 5 - 10 קילוגרמים. במקביל לשינויים שעוברים מסכי הטלויזיה גם המתקנים למסכים לא מפסיקים לעבור התפתחויות ושינויים וכיום נוכל למצא מתקנים צ
...

הפתרון המושלם למייקאובר בבית

מעוניינים לשדרג את הדירה אבל לא רוצים לשבור את קופת החיסכון? הגיע הזמן להזיז את הדירה שלכם קדימה, או לפחות הצידה

הצורך בשינוי מתעורר בכולנו לעיתים תכופות יותר. הרצון להתחדש, לגוון ולעשות משהו חדש לעיתים חזק יותר מכל דבר אחר, ובמיוחד כשזה נוגע לבית אותו עיצבנו מכל הלב והשקענו ממיטב כספינו. לאלו שלא מסוגלים להשקיע בשיפוץ כולל לכל הדירה ורוצים להפוך את הבית למעוצב יותר, חדשני הרבה יותר ועמוס סטייל – הפתרון רק מחכה מתחת לאף. הקליקו ארונות קיר מחירים במנוע החיפוש הקרוב אליכם ועולם חדש של עיצובים יציע לכם אפשרות לשדרג את הדירה כאילו היא עברה מייקאובר, עליו חלמתם מהרגע שקיבלתם מפתח מבעל הבית שלכם ומבלי לחשוב על שבירת תוכנית חיסכון, הלוואה בתנאים מזעזעים והאפשרויות הן בלתי נגמרות.

גדלים מבלי לשלם 

אם מדובר בארונות בחדרי השינה, בחדרי הילדים, המטבח ואפילו בחדר הארונות – האפשרות לחסוך מקום בדירה שלכם היא בלתי נגמרת ומציעה יתרונות בלתי נגמרים, הרי מי לא היה רוצה להגדיל את הדירה בכמה סנטימטרים בלי להתחנן לתמ"א, אישורים וסבב חתימות בלתי נגמר מול השכנים מכל הבניין?

עם ארונות הזזה אפשר לבצע שינויים בתוך הדירה, ולהפוך אותה לפנינה עליה פנטזתם במשך שנים. אם מדובר באחסון הבגדים, החפצים וכל מה שבא ליד בצורה יעילה, מסודרת ומעל לכל ללא שום מאמץ, ובעיקר בלי לשבור את הגב. ארון הזזה רגיל מעץ איכותי או עוד מראה בגודל מרשים כדי לשמור על הלוק בצורה מדוקדקת לפני יציאה לעוד בילוי מפנק, הכל טמון בפתרון אחד ופשוט, שישדרג את הבית שלכם בצורה בלתי נתפסת וישאיר אתכם ללא חורים מיותרים בכיסים. בעולם תזזיתי ועמוס בשינויים, גם לכם מגיע להתניע את הבית שלכם לפחות צעד אחד קדימה, או אם מתחשק לכם אפילו רק לתת לו את התזוזה הנכונה.