מעלית שעולה או מעלית שיורדת? ככה בוחרים מעלית למסכים
קטגוריה: עיצוב פנים

מעלית שעולה או מעלית שיורדת? ככה בוחרים מעלית למסכים

אחד הטרנדים החוויתיים שתמיד צועד קדימה מבחינת הטכנולוגיה יהיו מסכי הטלוויזיה. הם הופכים להיות דקים יותר, קלים יותר, חדים יותר ומשוכללים יותר. אם בעבר היחסית לא רחוק המסכים היו שוקלים 50 קילוגרם וצפונה הרי שהיום המשקל המרבי לא יעלה על 5 - 10 קילוגרמים. במקביל לשינויים שעוברים מסכי הטלויזיה גם המתקנים למסכים לא מפסיקים לעבור התפתחויות ושינויים וכיום נוכל למצא מתקנים צ
...

השמיים הם לא הגבול

חולמים על חופשה וכבר סגרתם בית מלון? אל תתפשרו על חברת הטיסה הטובה ביותר

אתה יושב מול מסך המחשב במשרד ולא מפסיק לחשוב על חופשה. העומס מקשה, אתה כבר מרגיש שהנפש והגוף שלך משוועים להפסקה מהמיילים, הטלפונים, הישיבות והשיחות עם הבוס. אתה בטוח שאפילו שבוע אחד יספיק לך כדי לטעון מצברים מחדש ולחשוב לעניינים עם אנרגיה מחודשת. במקום לדחות את החופשה שוב ושוב ולחכות לדיל הנכון או להסכמה מצד אחד החברים, תעשו לעצמכם טובה ותדאגו לעצמכם לחופשה. אם כבר אתם רוצים להבטיח שגם החופשה שלכם תהיה מהרמה הגבוהה ביותר אז חפשו בגוגל חברות תעופה אמריקאיות כי הרי כולנו יודעים שאין כמו איכות מתוצרת ארצות הברית. באמצעות חיפוש של חברות תעופה אמריקאיות תוכלו להיות רגועים לאורך כל הטיסה והחופשה.

לא לוותר על האיכות

בשנים האחרונות חלה מהפכה חסרת תקדים בתחום הטיסות, אך החברות מארצות הברית מעוניינות להבטיח כי הסלוגן: 'מהיר יותר, גבוה יותר, רחוק יותר', ייושם בכל המראה. לאלו שחוששים מהמנות המאכזבות אליהן התרגלנו, תוכלו לדעת שהחברות האמריקאיות לא מתפשרות על איכות. על פי מחקרים רבים שנערכו בקרב הציבור ברחבי ארצות הברית עולה כי החברות המקומיות זוכות לעדיפות ברורה, בכל הפרמטרים לעומת שאר המתחרות. לא עוד הרגשה כי החברה חוסכת על הלקוחות ומעל לכל רק מעוניינת לשדרג את חווית הטיסה של אחד מהלקוחות. בנוסף, אותן חברות משקיעות סכומי עתק רק כדי לשפר את השירות והביצוע באמצעות סקרי לקוחות, מהלך עליו שאר החברות מחליטות לוותר מטעמים כלכליים. הטכנולוגיה מתקדמת ויחד איתה חברות התעופה, אז רגע לפני שאתם סוגרים לעצמכם מלון, מתחילים לארוז ומודיעים לבוס, תדאגו שגם הטיסה תהיה ברמה שמתאימה לכם.