מעלית שעולה או מעלית שיורדת? ככה בוחרים מעלית למסכים
קטגוריה: עיצוב פנים

מעלית שעולה או מעלית שיורדת? ככה בוחרים מעלית למסכים

אחד הטרנדים החוויתיים שתמיד צועד קדימה מבחינת הטכנולוגיה יהיו מסכי הטלוויזיה. הם הופכים להיות דקים יותר, קלים יותר, חדים יותר ומשוכללים יותר. אם בעבר היחסית לא רחוק המסכים היו שוקלים 50 קילוגרם וצפונה הרי שהיום המשקל המרבי לא יעלה על 5 - 10 קילוגרמים. במקביל לשינויים שעוברים מסכי הטלויזיה גם המתקנים למסכים לא מפסיקים לעבור התפתחויות ושינויים וכיום נוכל למצא מתקנים צ
...

לה מגבות נייר נחשבות נייר קסמים

במסיבות יום הולדת עם ילדים או סתם ביום יום, פעמים רבות אנחנו פשוט חייבים משהו מהיר וזול כדי לנקות את הבלאגן והלכלוך שהם מייצרים. אז אפשר להוציא את הסמרטוט, את החיתול של הילד או אפילו את המפיות היפות והמעוצבות שקניתם לקראת המסיבה, אבל אתם לא מעדיפים פתרון פשוט יותר?

מגבות נייר הפכו לאחרונה למוצר חובה בכל בית, במיוחד כזה שיש בו ילדים קטנים ותינוקות. הן נותנות פתרון מצוין למגוון רחב של נושאים שבעבר הצריכו מוצרים שונים - וברובם יקרים מאוד למרות היותם יחסית חד פעמיים. אך יותר מהכל, מגבות נייר נותנות מענה מהיר, בדיוק כשאנחנו צריכים אותן ובלי הרבה מאמץ.

אפילו לא חושבים על זה

בעבר כשהיינו עורכים מסיבה היינו צריכים להתכונן טוב טוב מראש לכל הפרטים הקטנים. זה לא רק לדאוג שתהיה אווירה טובה, מוסיקה מצוינת, הפעלות מעניינות, אוכל מגוון, אלכוהול ושתייה קלה (וכן, גם הרבה מאוד קרח). אבל תמיד היה משהו ששכחנו והיה יכול להפוך את המסיבה לפחות מוצלחת, גם אם סימנו וי גדול על יתר הדברים ברשימה. אין מה לעשות, צריך שיהיו מפיות בכל מסיבה – לגדולים או לקטנטנים.

הרבה פעמים בזמן ההכנות היינו שוכחים מוצר אחד מאוד מאוד חשוב – המפיות. זה לא רק היופי או הסדר והארגון, למפיות יש תפקיד פרקטי מאוד במסיבה. אז הגיע רגע האמת, האורחים הראשונים כבר בדלת ואתם פתאום מגלים ששכחתם משהו שיכול להפוך את האירוע לפחות מוצלח. אבל אל תדאגו, כי יש פתרון פשוט מאוד. מגבות נייר נמצאות שם בפינה, רחוק מעין, אבל תמיד יצילו אותנו ברגע האמת. גליל אחד וכל הבעיות שלכם יפתרו, לכם רק יישאר ליהנות מהמחמאות שתקבלו על כך שהצלחתם לשמור על הבית נקי.

חלק משמעותי

מגבות נייר הפכו לחלק משמעותי מהחיים שלנו בתור הורים או ילדים, הן משמשות אותנו בכל מיני מקרים, ולעיתים אנחנו משתמשים בהם מבלי לשים לב. נשפך משהו? מגבות נייר יצילו אותנו ויעשו זאת בצורה אפקטיבית מאוד. נגמרו המפיות? מגבות נייר ישלימו כל שולחן אוכל ויתנו מענה מצוין לכל בעיה שתציץ. יצאתם לטיול? תיקחו אתכם חבילה של מגבות נייר לדרך, אתם כבר תמצאו מה לעשות איתן.