קטגוריה: בניה ונדלן

חשוב לדעת לפני שנכנסים לבית חדש (או יד שניה)

אם אתם קונים בית חדש או יד שנייה אתם חייבים להכיר את המושג בדק בית ואם לא הכרתם עד עכשיו ננסה להאיר את עיניכם. ההקבלה לביצוע בדק בית לנכס היא בדיקת רכב לפני קניה. כאשר אתם עומדים לפני רכישת רכב אתם לרוב מבצעים בדיקה לפני רכישה, הבדיקה כוללת סדרת מבחנים שבסופה מקבלים דו"ח מקיף המתאר את הרכב מכל כיוון אפשרי וחושף את כל הליקויים והבעיות שלו. עם הדוח הזה אנחנו יכולים להחל
...

סטנד נירוסטה - צפייה משולבת בסטייל

סטנד נירוסטה רצפה תקרה

קיימים המון סוגים של מעמדים לטלוויזיה. בשורות הבאות אספר לכם מדוע סטנד נירוסטה הוא הדבר הבא. בשנים האחרונות הומצאו חידושים מגוונים המציעים פתרונות שונים לתליית הטלוויזיה שלנו. הטלוויזיה כבר אינה גוף מסיבי התופס מקום נכבד מחלל החדר. כיום בזכות מסכי הטלוויזיה השטוחים, מתאפשר לחלל להיראות אוורירי וקליל יותר. אחד החידושים שהומצאו בעקבות השינוי בעולם מסכי הטלוויזיה הוא הסטנד נירוסטה.

סטנד הנירוסטה מאפשר חוויית צפייה שונה מהחוויה הבסיסית שאליה כולנו רגילים. נשב על כורסה או ספה ומולנו נמצא מסך הטלוויזיה. אין זה כך עם עמוד הנירוסטה. חידוש זה הומצא על מנת לשרת כמה פונקציות חשובות בו זמנית ולאפשר לצופים חוויה מסוג חדש. שילוב הנירוסטה עם הפונקציות השונות של המתקן מעניקים  לנו מוצר איכותי ביותר. ישנם עמודי נירוסטה המחוברים מן הרצפה ומגיעים בדיוק על לגובה הרצוי לצפייה בטלוויזיה. ישנם עמודים התלויים מן התקרה ועמודים המותקנים מהרצפה ועד לתקרה. מה שמאפיין את העמוד ומעניק לו יתרון ייחודי הוא היכולת שלו לנוע בזווית של 360 מעלות. בניגוד לפעם, נוכל לצפות במסך הטלוויזיה שלנו מכל נקודה בה  הוא נמצא בחלל. ישנם עמודים עם מנגנון חשמלי וישנם עמודים עם מנגנון ידני. עם עמוד הנירוסטה, המסך מתאים את עצמו אלינו ולא ההפך.

מדוע הסטנד עשוי מנירוסטה

מדוע נעשתה בחירה לעצב את העמוד דווקא מחומר הנירוסטה. ובכן, התשובה היא פשוטה מאוד. לחומר הנירוסטה יתרונות רבים המחזקים את איכות המוצר. ראשית, חומר הנירוסטה הוא חומר חזק ועמיד בפני מים וטמפרטורות גבוהות. הנירוסטה לא תחליד או תצבור קורוזיה וניתן להתקין את סטנד הנירוסטה מחוץ לבית. שנית, פלדת האל-חלד מסוגלת לשאת משקל רב ואינה יקרה ביחס לחומרים אחרים. דבר נוסף המעניק לנירוסטה יתרון הוא הקלות שבה ניתן לנקות אותה. מים וסבון עושים את העבודה ואין צורך להשתמש בחומרים אחרים. הנירוסטה עמידה בפני חרקים ומזיקים, אי אפשר לחורר אותה ולחדור דרכה. דבר אחרון ולא פחות חשוב הוא האסתטיקה של סטנד הנירוסטה. אי אפשר להתווכח על המראה של העמוד. הוא מייצר מראה יוקרתי ונקי ומסוגל להשתלב בכל סגנון עיצובי המאפיין את הבית. הכבלים של סטנד הנירוסטה יוסתרו בפנים העמוד וכך המראה הנקי ישמר.

סטנד נירוסטה מעניק חוויה חדשה

לסיכומו של עניין, אם אתם בתהליכי עיצוב או שיפוץ הבית, רכישת סטנד נירוסטה יכולה להעניק לכם שינוי משמעותי בחוויית הצפייה שלכם שתשלב סגנון עיצובי יוקרתי שישדרג את ביתכם. מעצבי פנים ואדריכלים מחשיבים את הסטנד כאלמנט עיצובי בפני עצמו ומשלבים אותו בפרויקטים רבים בבתים פרטיים, דירות ומשרדים. הרעיון שניתן לצפות בטלוויזיה מזוויות שונות הופך את חוויית הצפייה לחופשית יותר מבעבר בו היינו מוגבלים במקום בו היינו יושבים לצפות בתכנית האהובה עלינו. אם אתם כבר בדרך לרכוש סטנד נירוסטה למסך הטלוויזיה, בחרו שרות התקנה איכותי על מנת שההתקנה תבוצע בצורה מקצועית ותחזיק למשך זמן רב.