מעלית שעולה או מעלית שיורדת? ככה בוחרים מעלית למסכים
קטגוריה: עיצוב פנים

מעלית שעולה או מעלית שיורדת? ככה בוחרים מעלית למסכים

אחד הטרנדים החוויתיים שתמיד צועד קדימה מבחינת הטכנולוגיה יהיו מסכי הטלוויזיה. הם הופכים להיות דקים יותר, קלים יותר, חדים יותר ומשוכללים יותר. אם בעבר היחסית לא רחוק המסכים היו שוקלים 50 קילוגרם וצפונה הרי שהיום המשקל המרבי לא יעלה על 5 - 10 קילוגרמים. במקביל לשינויים שעוברים מסכי הטלויזיה גם המתקנים למסכים לא מפסיקים לעבור התפתחויות ושינויים וכיום נוכל למצא מתקנים צ
...

מבחן זוגיות מתחיל בהסכם ממון

זוגות רבים מסיימים את הקשר על מדרגות הרבנות ויש צורך רב בהסכם ממון שנערך על ידי עורך דין משפחה, כדי למנוע אי הבנות

הזוגיות הישראלית נמצאת במשבר עמוק כשידוע שבמדינת ישראל, כשליש מהזוגות המתחתנים מסיימים את הנישואין על מדרגות הרבנות, וצריכים להתחיל את חייהם מחדש, לעיתים, עם מעט מאוד רכוש ונכסים. השאלה הגדולה, מבחינה כלכלית, היא באיזה מצב מתחילים את החיים מחדש, טוב יותר או טוב פחות מאשר בזמן הנישואין עצמם.

גירושין הם אינם כלכליים, זה ידוע לכל, וללא חתימת הסכם ממון לפני נישואין, הרכוש מתחלק בין שני הצדדים באופן שווה, וזה לא משנה אם אחד הצדדים הגיע עם כסף ונכסים והשני הגיע ללא כלום. לכן, החשיבות של הסכם ממון היא גדולה, במיוחד בין זוגות עם הפרשים גדולים בחשבון הבנק. אדם אשר עבד כל חייו, הרוויח כסף ונכסים, והתחתן ללא אמצעי זהירות בדמות הסכם ממון שיגן עליו, יכול לאבד לפחות חצי.

חכם ונכון

לפני החתונה, יהיה מאוד חכם מבחינת הצד החכם בקשר לבחון עם עורך דין משפחה הסכם ממון שיאפשר לו להתחתן בראש שקט. כמובן שאף אחד לא רוצה להיכנס לעימותים לפני החתונה וזוגות רבים אף נפרדים כשהנושא עולה, שכן מדובר על סוג של מבחן של אי אמון. השאלה הגדולה פה היא נכונות שני הצדדים והבנה שהכל יכול לקרות בחיים, גם הדברים הבלתי צפויים ביותר. מדובר גם במבחן לצד החלש יותר, האם האהבה חשובה יותר מהכסף? או שלחתונה יש מניעים נסתרים ולא בריאים לאף אחד?

אז כיצד מבצעים הסכם ממון בצורה הוגנת ושווה? הולכים ועורכים עם עורך דין משפחה הסכם ממון ומקבלים ומנסים לגבש הסכם שייקח את הנושא הרגיש הזה ויהפוך אותו לסביל עבור שני הצדדים, מבלי לגרום לכעס ותסכול של בני הזוג ובני המשפחה שלהם. הסכם ממון המנוסח בצורה טובה ונכונה יכול לפתור לא מעט בעיות ולגרום לנישואין לצד לדרך שכולם בטוחים ומכוסים.

כאשר צד אחד מציע לצד השני הסכם ממון, ללא הכוונה מעורך דין, יכולות להיות טעויות והשלכות מרחיקות לכת. הצד החלש לא תמיד מקבל את זה טוב, ובהרבה מקרים, זה נגמר בצעדים חריגים כמו ביטול החתונה. לכן, עדיף להיוועץ עם עורך דין משפחה טוב, לעשות זאת בעדינות ולהגיע לתוצאות הטובות ביותר עבור כולם.