מעלית שעולה או מעלית שיורדת? ככה בוחרים מעלית למסכים
קטגוריה: עיצוב פנים

מעלית שעולה או מעלית שיורדת? ככה בוחרים מעלית למסכים

אחד הטרנדים החוויתיים שתמיד צועד קדימה מבחינת הטכנולוגיה יהיו מסכי הטלוויזיה. הם הופכים להיות דקים יותר, קלים יותר, חדים יותר ומשוכללים יותר. אם בעבר היחסית לא רחוק המסכים היו שוקלים 50 קילוגרם וצפונה הרי שהיום המשקל המרבי לא יעלה על 5 - 10 קילוגרמים. במקביל לשינויים שעוברים מסכי הטלויזיה גם המתקנים למסכים לא מפסיקים לעבור התפתחויות ושינויים וכיום נוכל למצא מתקנים צ
...

קצת על kia sportage 2017

שוק הרכבים מאוד עמוס וכמעט כל כמה ימים יוצאים רכבים חדשים. חלקם, כמובן, פחות פופולריים וחלקם יותר, אך מה שבטוח כי ישנם רכבים שלא ניתן להתחרות בהם והנם אהובים ביותר על האנשים. אחד מרכבים אלה זה kia sportage 2017. במאמר זה נסביר על היתרונות של רכב זה ונציין כיצד לניתן לרכושו.

יתרונות וחסרונות של kia sportage 2017

כוון שמדובר ברכב מאוד פופולרי שרוב האנשים כיום רוכשים לעצמם, בהחלט ניתן להסיק מכך שמדובר על מוצר בעל הרבה יתרונות ואחד היתרונות הבולטים הנו בכך שזהו רכב היברידי. למי שאינו יודע על מה מדובר - טכנולוגיה של רכב היברידי מאפשר לרכב kia sportage 2017 לעבוד בו זמנית עם מנוע חשמלי ומנוע בנזין. דבר זה תורם קודם כל לאיכות הסביבה משום שאינו מזהם את האוויר ובזמן שהרכב עומד ברמזורים, הוא אוטומטית ובר למנוע חשמלי על מנת לחסוך בבנזין ולא לזהם את הסביבה. דרך אגב, זה בדיוק מה שהופך את הרכב לחסכוני - אינו שורף בנזין לשווא. 

יתרון נוסף שקיים לרכב זה, הוא ללא ספק העיצוב. כמובן שעל טעם וריח אין להתווכח, אך לפי סקרים שנערכו, האנשים הצביעו כי מדובר בין העיצובים המוצלחים ביותר שיצאו בשנים האחרונות.

מבחינת חסרונות, הרכב, כמובן אינו מתאים לכל אחד, לדוגמה בעלי משפחות רחבות, יכולים להבין כי kia sportage 2017 לא תענה על כל הצרכים שלהם משום שאין בה מספיק מקום למשפחות גדולות. 

כיצד לרכוש kia sportage 2017?

משום שמדובר ברכב חדש, ישנם תנאים מעולים לרכישת הרכב. אפשרות אחת היא ללכת לסוכנות רכבים או ליצרן הרשמי ולרכוש את הרכב בתשלום אחד ישירות מולו. כמובן שאופציה זו יכולה להיות קצת "כבדה" על רוב האנשים משום שלא לכולם יש את הסכום הדרוש והיכולת להוציא אותו בפעם אחת. לכן, סוכנויות רכב רבות, כולל היצרן הרשמי מציעים אפשרות של מימון מלא - מדובר על רכישה ב"קרדיט". סוכנות רכב שממנה הנכם רוכשים את הרכב, מספק לכם סוג של הלוואה, אותה הנכם מחזירים במהלך שלוש שנים (זמן ממוצע למימון מלא, כמובן שבכל חוזה, הזמן יכול להיות שונה). כך יוצא שהנכם קונים רכב חדש לגמרי תמורת תשלום קבוע של כמה אלפי שקלים בחודש במשך מספר שנים.