קטגוריה: בניה ונדלן

חשוב לדעת לפני שנכנסים לבית חדש (או יד שניה)

אם אתם קונים בית חדש או יד שנייה אתם חייבים להכיר את המושג בדק בית ואם לא הכרתם עד עכשיו ננסה להאיר את עיניכם. ההקבלה לביצוע בדק בית לנכס היא בדיקת רכב לפני קניה. כאשר אתם עומדים לפני רכישת רכב אתם לרוב מבצעים בדיקה לפני רכישה, הבדיקה כוללת סדרת מבחנים שבסופה מקבלים דו"ח מקיף המתאר את הרכב מכל כיוון אפשרי וחושף את כל הליקויים והבעיות שלו. עם הדוח הזה אנחנו יכולים להחל
...

כך תחסכו בהוצאות עם מכירת רכבים לפירוק

הכול מסכימים כי שוק הרכבים המשומשים בישראל הוא שוק בעייתי. בכל שנה עולים על הכביש רכבים חדשים רבים, דבר המגדיל משמעותית את היצע הרכבים המשומשים תוך הקטנת הביקוש. ישנם מקרים רבים בהם בעלי רכבים ישנים מתקשים למכור אותם גם במחירים אטרקטיביים נמוכים ממחיר המחירון. רגע לפני שאתם משקיעים משאבים רבים במכירת הרכב המשומש בעצמכם כדאי לבצע סקירת שוק ולקבל את ההחלטות הנכונות.

ראשית, כדאי לזכור כי זמנכם האישי הוא משאב יקר ערך. אל תבזבזו את כל שעות הפנאי שלכם בניסיונות למכירת הרכב, נהלו את התהליך בצורה חכמה. שנית, חשוב לבחון את הביקוש לו זוכה הרכב אותו אתם מנסים למכור בשוק, ישנם דגמים מבוקשים יותר ודגמים עם ביקוש נמוך מאוד. אם יש ברשותכם רכב לא סחיר זה הזמן להעלות על הפרק פנייה אל קונה רכבים לברזל או קונה רכבים לפירוק הפועל באזור.

מתי כדאי למכור רכב לפירוק?

תנאי המימון הנגישים היום מאפשרים רכישה קלה יותר של רכבים חדשים ורכבי יד שנייה חדישים. כך נוצר מצב בו אין כמעט שוק לרכבים משומשים ישנים או תקולים. אם בעבר ניתן היה להשלים גם עסקאות מכירה של רכבים תקולים וישנים היום הסיכויים לכך כבר נמוכים. הבשורה הטובה היא שיש אפשרויות פעולה, ישנם בעלי מקצוע עם נכונות לרכוש כל רכב ישן ותקול.

מכירת רכבים לפירוק כדאית כאשר עלות תיקון הרכב עולה על שווי הרכב, כאשר הרכב הושבת על ידי שמאי והורד מהכביש, כאשר מדובר ברכב ישן ולא סחיר. אם עברתם תאונה עם הרכב וקבלתם הגדרה של רכב מושבת עליכם להוריד את הרכב מהכביש, זה הזמן לפנות אל קונה רכבים לברזל ולהתחיל לבחון אפשרויות לרכישת רכב חדש.

איך אוכל להרוויח ממכירת רכב ישן ותקול?

כל עוד הרכב נמצא בבעלותכם אתם אלו הנושאים באחריות לנזקים הנגרמים לרכב ובאמצעות הרכב. גם כאשר הרכב עומד בחנייה ללא שימוש ישנו סיכון לגרימת נזקים. מיותר יהיה להחזיק בחנייה רכב תקול וישן בו אין בכוונתכם לעשות כל שימוש. זה הזמן לפנות אלינו ולסיים את היום עם מכירה מהירה של הרכב וסכום כסף מזומן בכיס.