קטגוריה: בניה ונדלן

חשוב לדעת לפני שנכנסים לבית חדש (או יד שניה)

אם אתם קונים בית חדש או יד שנייה אתם חייבים להכיר את המושג בדק בית ואם לא הכרתם עד עכשיו ננסה להאיר את עיניכם. ההקבלה לביצוע בדק בית לנכס היא בדיקת רכב לפני קניה. כאשר אתם עומדים לפני רכישת רכב אתם לרוב מבצעים בדיקה לפני רכישה, הבדיקה כוללת סדרת מבחנים שבסופה מקבלים דו"ח מקיף המתאר את הרכב מכל כיוון אפשרי וחושף את כל הליקויים והבעיות שלו. עם הדוח הזה אנחנו יכולים להחל
...

הסעות עובדים תחום מתפתח ומתרחב 

ללא ספק אנו רואים כי תחום הסעות עובדים התפתח באופן משמעותי בשנים האחרונות ואף ממשיך להתרחב. מבין כל הסיבות הסיבה העיקרית היא התייעלות וחיסכון כאשר יחד עם כל אלה גם התרומה הגדולה לעולם ירוק יותר באה לידי ביטוי בכך שבעזרת הסעות עובדים מרוכזת אנו חוסכים לא מעט זיהום אוויר בעקבות העובדה  שיש פחות רכבים על הכביש. עצם העובדה שיש פחות רכבים על הכביש אנו גם מאפשרים בקרה על הגעת העובדים למקום העבודה אם ניקח לדוגמה מקום עבודה שבו העובדים עובדים במשמרות הרי שהגעת המשמרת הבאה ועובדיה בזמן היא חשובה לאין שיעור.  הפתרון של הסעות עובדים בצורה מרוכזת מאפשרת להרבה מפעלים ובעלי העסקים לייצר עבודה מסביב לשעון ובכך להגדיל את התפוקה שלהם.

הסעות עובדים הרבה מעבר להגיע בזמן לעבודה

מבין כל היתרונות שיש בביצוע הסעות עובדים למקום העבודה בצורה מרוכזת ישנו גם היתרון של הגעת עובדים בנוחות ובקלות למקום העבודה הגעת עובדים יחד מאפשרת חיסכון בהוצאות של העובדים על נסיעות מצד אחד ושקט נפשי של העובד בכך שאינו טרוד מה הבעיות הצצות על הכביש בכל פעם מחדש החלמה פקקים תאונות ובעיות רכב. עד לא מזמן הפתרון של הגעה בנוחות למקום העבודה היה מתאפשר על ידי מכירת רכבים בשיטה שנקראת ליסינג ליסינג תפעולי אפשר לעובד להנות מכלי רכב שהוא כמעט כמו רכב פרטי וכולל את כל שירותי התיקונים התקלות ביטוחים וכדומה.  אולם כמספר העובדים כך כמות הרכבים ועלויות אלה הם הראשונות שבעלי העסקים חיפשו לחסוך,  את זאת פתרו על ידי קיום הסעות עובדים למקום העבודה בצורה מרוכזת על ידי אוטובוסים,  מיניבוסים,  מוניות שירות וכדומה היתרון הגדול הוא הגיע בזמן של כולם יחד למקום העבודה אותה חברת הסעות עובדים יודעת הוא מכירה את תנאי הדרך ומאפשרת הגעה מהירה בטוחה וללא עיכובים למקום העבודה.  לא אחת יש תקלות או בעיות בדרך גם לאוטובוס בדומה לרכב פרטי, ההבדל הוא של חברת הסעות מסודרת מאפשרת מתן פתרון בזמן אמת להוצאת רכב חליפי ובכך למנוע עיכוב יתרה מכך נהגי הרכבים ביחד עם החברה מכירים הוא בוחנים מראש את תנאי הדרך בין אם מדובר על פקקים, תאונות, מזג אוויר וכדומה.

 

 לבחור חברת  הסעות עובדים שמתאימה לנו  

יש לא מעט חברות המספקות שירותי הסעת עובדים, חשוב להכיר ולדעת איזו חברה מתאימה לנו על מנת שנוכל לקבל את שירותי הסעות המתאימים לנו ביותר. כדי לבחור נכון את חברת ההסעות שמתאימה לנו חשוב להכיר או להגדיר את צורכי החברה, החל משעות הפעילות, מספר, משמרות, כמות העובדים בכל הסעה  ועוד נתונים נקודה כל אלו צריכים להשתלב עם היכולות של חברת ההסעות. לא אחת נגלה של חברת הסעות אינה נותנת שירותי הסעות עובדים לאחר שעה מסוימת ואם המפעל שלנו עובד בשלוש משמרות סביב השעון כנראה שנצטרך לבחור חברת הסעות הנותנת שירותי הסעות עובדים מסביב לשעון. חשוב לשבת או להתייעץ יחד עם נציגי חברת הסעות ולהציג את כל הצרכים והדרישות שיש במידה וחברת הסעות עומדת בדרישות שלכם תוכלו לבחון אפשרות לשכור את שירותיה. נקודה נוספת שחשוב לזכור היא לוודא שאותה חברה המספקת שירותי הסעות עובדים יכולה לתת מענה במידה ויש תקלה, בעיה תיק עיכוב, ברכב המיועד להסיע את העובדים. אל תקפצו לבחור חברה של הסעות עובדים בגלל מחיר ודאו שאתם אכן מקבלים את השירות המתאים לכם, רק ככה אתם תוכלו להנות משירות זמין ואיכותי.